BİLGİSAYAR DANIŞMANLIK

Firmaların bilgi teknolojileri açısından gereksinme duyduğu sistem analizi, donanım, altyapı ve yazılım geliştirme konularında işbirliği yapıyoruz. Ekonominin getirdiği yeniliklere ayak uyduracak teknolojiler ve yazılımlar için danışmanlıklar veriyoruz.

• Yazılım projeleri yönetimi ve kurumsal kaynak planlama ( ERP ) danışmanlığı.
• Yazılımların verimliliği, teknolojileri, uyumluluğu tespit etme çalışmaları.
• Bilgi işlem donanım altyapısı ve yeni donanım ve yazılım sistemleri için karar alma ve kuruluş.
• IBM AS/400 ( system i ) sisteminin kurulması, performans analizi, sistem yönetimi.
• Java teknolojileriyle server kurulumu, sistem uyumluluğu analizi.
• Microsoft teknolojileri üzerinde sistem analizi, SQL Server performans yönetimi.

SAP uygulama danışmanlığı hizmetleri kapsamında SEYHAN BİLGİSAYAR, bünyesindeki tecrübeli insan kaynakları gücünü ve bilgi birikimini kullanarak firmalara iş uygulamalarına yön verecek seviyede SAP’nin global standartlarına uyumlu uygulama danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Bu kapsamda hazır içerikli uygulamalar ve sektörel çözümlerden de faydalanarak uygulama danışmanlık hizmetini zenginleştirmektedir. Danışman sertifikasyonu ve eğitimine verdiği önem ile bu alanda düzenli yatırımlar yapan SEYHAN BİLGİSAYAR, Türkiye’de en fazla danışman gücü ve sertifika sayısına sahip iş ortağı konumundadır.

Başlıca, SAP Finans Yönetimi, SAP İnsan Kaynakları Yönetimi, SAP Tedarik Zinciri Yönetimi, SAP Müşteri İlişkileri Yönetimi, SAP Kurumsal Portal Uygulamaları, SAP İş Analitikleri, SAP Bütçe Planlama Konsolidasyon, SAP Strateji Yönetimi, Çevre Sağlık ve İş Güvenliği Yönetimi, SAP Mobil Uygulamalar ve SAP HANA alanlarında uygulama danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

SEYHAN BİLGİSAYAR, SAP uygulama danışmanlık hizmetini, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve bugüne kadar 350’nin üzerinde teslim ettiği proje ve farklı sektörlerde edindiği bilgi birikimi ile müşterileriyle paylaşmaktadır.

SEYHAN BİLGİSAYAR, sadece sektörün önde gelen büyük firmalarına değil, aynı zamanda küçük ve orta ölçekli birçok işletmeye, SAP Yazılım çözümlerini tanıtmak, işletmelerinde uygulamaları için SAP Danışmanlık hizmeti vermek ve işletmelerin mevcut uygulamalarını denetlemek için çeşitli danışmanlık hizmetleri de vermektedir. SEYHAN BİLGİSAYAR, sunduğu danışmanlık hizmetleri ile ülke genelinde birçok orta ölçekli işletmenin, iş süreçlerini yeniden yapılandırarak kurum kültürü kazanmalarını ve sektörlerinde faaliyet gösteren büyük firmalarla aynı yazılım çözümlerini kullanmalarını sağlamıştır.

SEYHAN BİLGİSAYAR, sektörel deneyimini en iyi iş uygulamaları ile harmanlayarak, firmalara özgün ve katma değer yaratan çözümler üretmektedir. SEYHAN BİLGİSAYAR’ın gerçekleştirdiği her projede, firmaların gelecekteki ihtiyaçlarını da karşılayacak tasarımlar yapılmakta, yatırımın en kısa sürede geri dönüşünü sağlaması hedeflenmektedir. SEYHAN BİLGİSAYAR, sektörlere özel hazırladığı hazır çözümlerle, SAP uygulamalarının şirketlere kısa sürede kolayca entegre edilmesini sağlamaktadır. SEYHAN BİLGİSAYAR, sunduğu çözüm ve hizmetlerle şirketlerin sektörlerinde rekabet avantajı kazanmalarına, verimliliklerini artırmalarına ve maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmaktadır.